כווית

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- כווית

נכסים למכירה בכווית

כווית היא מדינה ערבית במפרץ הפרסי, יש לה מורשת תרבותית מימי קדם. אל כווית, הבירה, ידועה בארכיטקטורה המודרנית שלה, הנעה בין גורדי שחקים ועד מגדלי כווית המסחררים, מגדלי עיצוב המזכירים את הכספות המרוצפות של המסגדים. היא גובלת בסעודיה מדרום ועיראק מצפון.

אם אתם מתכננים לעבור ואתם מחפשים נכסים למכירה בכווית חשוב לדעת את מגמת שוק הנדל"ן במדינה. סקטור הנדל"ן בכווית רואה את עליית האנרגיה החיובית שלא הייתה יכולה להגיע בזמן טוב יותר, שכן ממשלת כווית חתמה על תוכנית שאפתנית לעשרים שנה לקידום התיירות במדינה. אז זהו זמן נהדר לקנות נכסים למכירה בכווית. נוסף לכך עובדה כי ענף הנדל"ן נהנה מאוד מהכרזת התקנה החדשה בנושא השקעות הון זרות ישירות, שנועדה לחולל מהפכה בשוק הנדל"ן. כל הגורמים הללו מצביעים יחד כי שוק הנדל"ן בכווית, שכבר נמצא במצב בריאותי טוב, עשוי להתרחב עוד יותר.

גורמים מסוימים פגעו בשוק הנדל"ן בכווית, ביניהם עזיבת גולים המחפשים הזדמנויות טובות יותר במדינות אחרות, או שבוחרים לחזור לארצות מוצאם. גולים בכווית שוקלים לשלוח את משפחותיהם לארצות מוצאם. עם זאת, הם שומרים על מגוריהם התקפים ומחליטים להישאר בכווית כרווקים. אולם מגמה כזו תחמיר עוד יותר את המצב הקיים בענף הנדל"ן, ודמי השכירות צפויים לרדת עוד יותר ברגע שתוכרז החלטת הגולה.

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 25416

מכירה חדר שינה אחד, כווית, Madīnat al-Kuwait, Madīnat al-Kuwait, اسطنبول

406,503.97ILS
מכירה
חדר שינה אחד

71 m²
מחיר: $ 112,000 שיטת תשלום: 40% מהמנה הראשונה והשאר בתשלומים לתקופה של 24 חודשים ללא תנאים גודל: 71 מ"ר חדרי שינה: 1 חדרי אמבטיה: 1 בריכה שחייה: ...
Cod. 21917

מכירה שלושה חדרי שינה, כווית, Madīnat al-Kuwait, Madīnat al-Kuwait, Madīnat al-Kuwait

Reserved negotiation
מכירה
שלושה חדרי שינה

70 m²
בית למכירה
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB